Temsilcilikler > HBL > 

HBL

HBL Power Systems Ltd. 1977 yılında Hindistan’da kurulmuş olup, 4 farklı ürün gamında, yaklaşık 200.000 m2 alanda ve 7 ayrı fabrikada, 3800 çalışanı ile üretim yapmaktadır. İleri teknoloji ürünleri ve servis hizmetleri konusunda uzmanlaşmış olan HBL Power Systems borsaya kota bir şirkettir.
Şirketin ilk üretimi; havacılık sektöründe kullanılan akülerdir. Zamanla ürettikleri akülerin kullanım alanlarının genişlemesi ile yeni pazarlara da girmişlerdir. Böylece HBL, tüm dünyada oldukça geniş ve çeşitli ürün yelpazesine sahip bir konuma gelmiştir. Bugün üretmiş oldukları aküler endüstriyel sahalarda, savunma ve raylı sistemlerde, telekomünikasyonda, enerji santrallerinde kullanılmakta ve kullanıldığı her alanda yüksek performans göstermektedir. HBL, farklı tiplerde ürettiği aküleri ABD ve Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere 30 ‘a yakın ülkeye ihraç etmektedir.
HBL, Sivil Havacılıkta kullanılan NiCd akülerde 3., Endüstriyel alanında kullanılan Alkalin akülerde 2. sırada yer almaktadır.

Şirket, yıllar içinde hassas üretim teknolojileri geliştirerek ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Bu sayede, dünyanın pek çok noktasında müşterilerinin özel taleplerine karşılık verebilmiş ve müşteri odaklı hizmet sunmayı başarmıştır.

Farklı sektörlere yönelik akü üretimlerini, hem genel, hem sektörel bazda, yüksek kalitede ve uluslararası standartlarda gerçekleştirmektedir. Kalite Yönetimi, şirket politikasının en önemli ilkesi olup, müşteri memnuniyeti daima en ön planda tutulmaktadır. Bu sayede ABB'den Bombardier'e, Amerikan Hava Kuvvetleri'nden Motorola'ya kadar son derece geniş bir referans listesi oluşmuştur.

HBL Power Systems Ltd. Tanıtım Videosu için ''Haberler'' bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. 

HBL Power Sytem Ltd. hakkında daha fazla bilgi için ,www.hbl.in
EMİRLER RAYLI SİSTEMLER © 2014 Tüm Hakları Saklıdır.