Temsilcilikler > Mersen > 

Mersen

Carbone Lorraine yeni adıyla Mersen...
50 yıldır Türkiye`de...

Groupe Carbone Lorraine 1892 tarihinde Fransa'da kurulmuştur. Bugün, otuzdan fazla ülkede endüstriyel fabrika, yetmişten fazla ülkede de ticari temsilciliği bulunmaktadır. Mersen, kömür fırça ve fırça tutucu, pantograf arşe kömürleri ve yüksek teknoloji ürünleri ile demiryolu sektöründe liderdir.
Grafit parçalar elektrik akımını statik bir konumdan hareketli bir konuma iletilmesini sağlar, bu nedenle bu ürünlerde kalite çok önemlidir.

Mersen, dünya çapında yaygın ve çeşitli uygulamalarda yüksek kaliteyi esas almış, üretim kapasitesinin yanı sıra ürün ar-ge çalışmalarıyla da müşteri memnuniyetini sağlamıştır.

Mersen, tüm Motor, Jeneratör, Alternatör, Topraklama, Akım ve Sinyal iletiminde kullanılmak üzere çok geniş bir Kömür Fırça üretim yelpazesine sahiptir.

Mersen, motorlar ve jeneratörler için yüksek performanslı elektriksel çözümler sağlamaktadır.

Özel ihtiyaçları karşılamaya yönelik yeni tasarım ve mühendislik çalışmaları sunulmaya devam edilmektedir. Mersen, Ferraz marka ürünleriyle 3.ray sistemlerinde de söz sahibidir.

OEM uygulamalarında çözüm ortağı olarak yer alan Mersen, uygulama aşaması ve sonrasında ürün takip ve desteğiyle de sektörde kalitenin bir süreç olduğunu anlatan en önemli firmalardan biridir.

» Kömür Fırça
» Akım Alıcılar
» Bilezikler
» Sinyal Transfer Sistemleri
» Anti statik Fırça
» Bilezikler İçin Kabinler
» Fırça Tutucusu
» Pantograf Arşe kömürleri
EMİRLER RAYLI SİSTEMLER © 2014 Tüm Hakları Saklıdır.